Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Гідромасажні басейни у ​​Кіровограді від світових виробників. СПА басейни (Кіровоград) та басейн SPA від Albion

Гідромасажні басейни в Кіровограді та СПА басейни (Кіровоград) від Albion – це можливість відпочити від робочої метушні, зміцнити фізичне та моральне здоров’я. Гідромасаж позитивно впливає на організм людини (розслаблює м’язи, покращує кровообіг, усуває відчуття втоми).

Басейн SPA має певну кількість форсунок різних типів. СПА басейни (Кіровоград) спроектовані так, що форсунки розташовані ергономічно для масажу всього тіла (плечі, спина, ноги).

Компанія представляє гідромасажні басейни всесвітньо відомих виробників Brillix та Jacuzzi. Гідромасажні басейни в Кіровограді представлені широким модельним рядом, що задовольнить запити найвибагливіших покупців.

СПА басейни оснащені гідромасажними форсунками та аеромасажними форсунками для аеротерапії, а також має функцію ароматерапії (характерно для моделей Jacuzzi). СПА басейни мають панель управління, що дозволяє регулювати силу роботи форсунок, напрямок потоку води, температуру води.

Басейн SPA (у більшості моделей) оснащений світловими та звуковими системами (СПА басейни Brillix обладнані системою DVD) та мають складну систему освітлення, що використовується для хромотерапії.

Вибираючи гідромасажні басейни у ​​Кіровограді, Ви маєте можливість вибрати кількість форсунок, колір чаші, оббивку басейну. Басейн SPA компактний та зручний в експлуатації, завдяки різноманітності форм підходить для будь-якого інтер’єру.

Якщо вас зацікавила пропозиція купити басейн SPA (Кіровоград), ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, скориставшись сторінками «Контакти» та «Зворотня зв’язок».