Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Павільйони для басейнів (навіси для басейнів) торгової марки Idealcover. Накриття для басейнів у Кіровограді та їх переваги

Albion пропонує до вашої уваги павільйони для басейнів та накриття для басейнів у Кіровограді, які стануть стильним доповненням вашого басейну.

Захисні навіси для басейнів мають ряд переваг, що стосуються безпеки та чистоти басейну:

  • накриття для басейнів дозволяють уникнути падіння в басейн дітей та свійських тварин;
  • зберігають температурний режим;
  • дозволяють зберегти чистоту в басейні, що заощаджує час та засоби на чищення басейну;
  • дозволяють тривалий час продовжити сезон купання, незалежно від погодних умов.

Ми виготовляємо накриття для басейнів у Кіровограді класичної та нестандартної форми. Розсувні павільйони для басейнів від Albion представлені такими моделями: Casablanca, Infinity Casablanca, EVO, Casablanca Infinity, Monaco, Monaco Future, Klasik, Smart, Klasik Clear, Dallas, Dallas Clear.

Albion також пропонує нестандартні накриття для басейнів: павільйони для басейнів СПА – Dallas SPA, захисні накриття для автомобілів Car Cover, нестандартні накриття з опорою на стіну та накриття для терас. Наша компанія продає павільйони для басейнів у Кіровограді відомої торгової марки Idealcover.

У нас ви можете замовити навіси для басейнів Idealcover за 24 години. Це нова послуга від Albion, що дає змогу встановити їх вже через день після замовлення.

Для отримання більш детальної інформації про продукцію можете зв’язатися з нашими менеджерами, скориставшись сторінками «Контакти» та «Зворотній зв’язок або відвідати головний сайт компанії www.albion.ua.