Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Ви можете придбати обладнання для басейнів в Кіровограді та аксесуари для басейну від Albion

Ви вже є власником басейну? Здійснивши свою мрію, варто подумати про те, як зробити експлуатацію власного басейну максимально тривалою та безпроблемною. Поліпропіленовий басейн служитиме довгі роки і не вимагатиме великих витрат на експлуатацію, якщо укомплектувати його всім необхідним. Забезпечити собі та своїм близьким комфортний відпочинок без зайвих турбот Вам допоможе павільйон та накриття для басейнів, основні та додаткові комплектуючі та аксесуари, хімія для басейну. Придбати обладнання для басейнів у Кіровограді, а також підібрати всі необхідні аксесуари для басейну Ви можете у фірмовому магазині Floker, який знаходиться у кожному представництві нашої компанії.

Бренд Albion пропонує широкий асортимент розсувних павільйонів та захисного накриття для басейнів. Також у нас Ви можете купити обладнання для басейнів у Кіровограді, яке максимально спростить догляд за басейном та заощадить Ваш час. Аксесуари для басейну значно підвищать його функціональність та перетворять зовнішній вигляд. З ефективною хімією для очищення води в басейні Ви будете спокійні за свою безпеку, а оздоблення пляжної зони надасть басейну привабливого та доглянутого зовнішнього вигляду.

З основного та додаткового обладнання для басейну можна виділити:

  • Фільтраційне встановлення (станцію фільтрації)
  • Скіммер та форсунки
  • Автоматичні, напівавтоматичні та ручні водні пилососи для басейну
  • Тепловий насос
  • Протитечок
  • Станцію дозації хімічних засобів
  • Ультрафіолетову лампу
  • Іонізатор і т.д.

Фільтраційна установка забезпечить чисту та прозору воду у басейні. За допомогою скімера вода потрапляє в систему фільтрації, а вже в очищеному вигляді повертається назад у басейн за допомогою форсунок. Фільтр для басейну очищає воду від забруднень механічним способом, а для того, щоб стінки та дно чаші були чистими, рекомендується використовувати додатково спеціальні водні пилососи.

Щоб вода в басейні мала комфортну температуру будь-якої пори року, рекомендуємо придбати тепловий насос. Це обладнання дасть змогу встановити оптимальну температуру води та підтримувати її на заданому рівні.

Якщо заняття плаванням приносять Вам задоволення, але розміри басейну не дозволяють робити великі запливи, не впадайте у відчай. Протиток для басейну створить потужну течію, щоб заняття активним видом спорту приносило лише користь.

Якщо використання хімії для очищення води в басейні Вас бентежить, радимо використовувати з цією метою сучасне обладнання для дезінфекції. У фірмовому магазині Floker власники басейнів можуть придбати обладнання для басейнів в Кіровограді, за допомогою якого перебування в басейні буде безпечним та приємним. Позбутися шкідливих бактерій та мікроорганізмів без внесення хімії дозволить ультрафіолетова лампа, іонізатор та станція електролізу.

Найефективнішим способом боротьби із забрудненням і небезпечними мікробами все ж таки залишається хімія для басейну. Станція дозування призначена для того, щоб правильно вносити засоби для чищення в басейн. Розрахувати дози препаратів для дезінфекції води, вносити хімію автоматично, регулювати хімічні показники води допоможе станції дозації Aseko.

Хімія для басейну представлена ​​препаратами із вмістом хлору, засобами регулювання рівня pH, альгіцидами для знищення водоростей, флокулянтами, тестерами та реагентами. Засоби для дезінфекції води у басейні допоможуть вирішити проблему помутніння та позеленювання води, провести шокову дезінфекцію та відрегулювати pH води, контролювати та підтримувати її чистоту.

Завдяки додатковим аксесуарам наші клієнти мають можливість удосконалити свій басейн і зробити його ще більш функціональним. За допомогою підводного освітлення, LED прожекторів, галогенних ламп, світильників ImagiLights, атракціонів та фонтанів для басейнів, сигналізації та сходів з нержавіючої сталі кожен басейн перетвориться на улюблене місце відпочинку Вашої родини. Купити аксесуари для басейну в Кіровограді можна у брендовому магазині від Albion – Floker.

Надати домашньому басейну оригінального зовнішнього вигляду допоможуть якісні матеріали для оздоблення пляжної зони та інших ландшафтів. Територію за межами басейну прикрасить терасна дошка під натуральне дерево або мармурові та кам’яні килими KAMFIX. Для переливних басейнів підійдуть переливні ґрати з натурального грецького каменю MARMARINI, а скіммерні басейни краще декорувати за допомогою бортового каменю PIERRA.