Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Щоб купити басейн або замовити будівництво басейну, зверніться до Albion та придбайте можливість будувати басейни у ​​Кіровограді

Ви хочете купити басейн для дому чи дачі? Сьогодні басейн для власного користування не є чимось неординарним. З кожним днем ​​будівництво басейну стає більш поширеним явищем.

Професіонали Albion допоможуть будувати басейни Кіровоград за оптимальними цінами. У нас ви зможете без проблем купити басейн, що підходить для вашого інтер’єру або екстер’єру.

Компанія пропонує будівництво басейну в Кіровограді з різних матеріалів та різних форм (басейн круглий, басейн прямокутний, басейн овальний, басейн нестандартний).

Будівництво басейну – досить складний процес, що включає низку підготовчих робіт. Якщо ви вирішили купити басейн або будувати басейни в Кіровограді, вам потрібно визначитися з вибором території, формою, розміром та типом басейну.

Albion пропонує широкий спектр басейнів: поліпропіленовий басейн Albion, басейн з переливом (переливний басейн) або скіммерний басейн, басейн преміум класу Albion Luxury Pools, басейн серійного виробництва Econ Pools.

Якщо ви хочете купити басейн із поліпропілену, ви без сумнівів оціните якість матеріалу. Будувати басейни з поліпропілену з удосконаленою формулою – правильне рішення для покупців, які цінують практичність та міцність.

Також ви можете купити басейн з переливом або скімерний басейн. Будівництво басейну будь-якого виду забезпечить надійну систему циркуляції води завдяки якісному обладнанню.

Басейни преміум класу Albion Luxury Pools ідеально підійдуть для тих клієнтів, які цінують найвищу якість, довговічність та міцність конструкції, шикарний зовнішній вигляд та дизайн.

Басейни серійного виробництва Econ Pools відрізняються відмінними технологічними характеристиками і завдяки своїй доступності і широкому вибору стануть хорошим варіантом для дому або дачі.

Якщо ви хочете купити басейн (Кіровоград) або організувати будівництво басейну в Кіровограді, скористайтесь сторінками «Контакти» та «Зворотній зв’язок», щоб зв’язатися із нашими менеджерами. Більш детальну інформацію про продукцію можна знайти на головному сайті компанії www.albion.ua.